Kuopos parama kovojantiems ukrainiečiams

PASIDALINTI:

Mūsų kuopa turi ilgametę gražią tradicija metus užbaigti ir linksmai paminėti Kalėdiniame kuopos baliuje.

Be metų įvykių apžvalgos, apdovanojimų, linksmybių ir rimtų reikalų, taip pat daugelį metų organizuojame nedidelį vidinį aukcioną kuriam visi, kam nereikia / negaila atneša ir padovanoja kažkokios smulkios ekipuotės, kariškų aksesuarų, kepurių, pirštinių, antsiuvų, atributikos, knygų ir pan. Tuomet kiti dalyviai labdaringo aukciono metu suneštus daiktus „perka”, o visa surinkta suma skiriama paramai pasirinktam projektui.

Kelis metus iki tol tai tipiškai būdavo pagalba keturkojų globėjams ir pan. Bet šiemet, rusijos pederacijai pradėjus karą Ukrainoje, savaime aišku buvo pasirinktas variantas kažkaip prisidėti prie pagalbos kovojantiems broliams ukrainiečiams!

Šių metų Kalėdinio kuopos aukciono metu bendra suaukota suma siekė ~ 700 €! Ir kaip tik panašiu metu buvo gautas draugų – ukrainiečių kariškių iš Mykolajivo prašymas kad žūt būt reikalingas elektros generatorius. Tad tikrai nebuvo sunku nuspręsti kam ir kaip panaudoti surinktus pinigus 🙂 O pradėjus organizuoti siuntą į Ukrainą, dar keli kuopos kariai asmeniškai prisidėjo papildomais pavedimais, kas 100, kas 50 eur! Ačiū Jums. Tai įgalino nupirkti ne tik neblogą el. generatorių Daewoo GDA 4600i 3,5kW, bet ir daug papildomų reikalingų daiktų – powerbank`ų, prožektorių „ciklopų”, žibintuvėlių, baterijų, šiltų kojinių ir pan.

Siuntą gavėjams į Ukrainą saugiai ir greitai pristatė geras mūsų draugas Praeities žvalgas, ačiū tau Šarai 😉

Pakomentuosite?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2007 - 2024 © 201.lt | Talpinimas ir administravimas: HostIN.lt


Top.HostIN.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as!